Leerkrachten klassieke muziek

Johan Amerijckx - johan.amerijckx@academiewemmel.be

klarinet - groepsmusiceren instrumentaal klassiek

Ieva Baltmiskyte - ieva.baltmiskyte@academiewemmel.be

gitaar - gitaarinitiatie 

Marlies Biesemans - marlies.biesemans@academiewemmel.be

MCV 3de graad

Myriam Bogaertsmyriam.bogaerts@academiewemmel.be

gitaar - groepsmusiceren instrumentaal klassiek

Boudewijn Cox - boudewijn.cox@academiewemmel.be

gitaar - groepsmusiceren instrumentaal klassiek - MT - compositie

Peter Cverle - peter.cverle@academiewemmel.be

saxofoon - groepsmusiceren instrumentaal klassiek 

Evelyn De Bels - evelyn.debels@academiewemmel.be

piano

Pieter Decolvenaer - pieter.decolvenaer@academiewemmel.be

viool - groepsmusiceren instrumentaal klassiek 

Ruth De Moor - ruth.demoor@academiewemmel.be

piano - groepsmusiceren instrumentaal klassiek 

Marleen Dupont - marleen.dupont@academiewemmel.be

Vioolinitiatie

Benedikte Durantbenedikte.durant@academiewemmel@be

piano - groepsmusiceren instrumentaal klassiek - pianoinitiatie

Hans François - hans.francois@academiewemmel.be

piano

Marijn Geerts - marijn.geerts@academiewemmel.be

slagwerk

Griet Goossensgriet.goossens@academiewemmel.be

dwarsfluit - piccolo - altfluit - groepsmusiceren instrumentaal klassiek - pedagogische coördinatie - MCV - muziekinitiatie

Sophie Herssens - sophie.herssens@academiewemmel.be

cello - groepsmusiceren instrumentaal klassiek 

Bea Kockaert - bea.kockaert@academiewemmel.be

piano

Tomasz Konieczny - tomaszkonieczny@academiewemmel.be

pianobegeleiding

Eline Leyseneline.leysen@academiewemmel.be

piano - groepsmusiceren vocaal klassiek 

Akiko Nishihara - akiko.nishihara@academiewemmel.be

piano

Greet Theuns - greet.theuns@academiewemmel.be

zang - groepsmusiceren vocaal klassiek 

Vincent Van Audenhove - vincent.vanaudenhove@academiewemmel.be

piano - pianoinitiatie

Bene Vandendriessche - bene.vandendriessche@academiewemmel.be

MCV 2de graad

Tom Van Der Schueren - tom.vanderschueren@academiewemmel.be

piano - begeleidingspraktijk

Sofie Vanherle - sofie.vanherle@academiewemmel.be

klavecimbel

Gilles Vanoverbeke - gilles.vanoverbeke@academiewemmel.be

piano