Leerkrachten klassieke muziek

Johan Amerijckx - johan@dcln.be

klarinet - groepsmusiceren instrumentaal klassiek

Ieva Baltmiskyte - ieva-b@hotmail.com

gitaar - gitaarinitiatie 

Marlies Biesemans - marlies_biesemans@msn.com

MCV 3de graad

Myriam Bogaertsmyriambogaerts@fulladsl.be

gitaar - groepsmusiceren instrumentaal klassiek

Boudewijn Cox - boudewijncox@fulladsl.be

gitaar - groepsmusiceren instrumentaal klassiek - MT - compositie

Peter Cverle - petercverle@gmail.com

saxofoon - groepsmusiceren instrumentaal klassiek 

Pieter Decolvenaer - pieter.decolvenaer@gmail.com

viool - groepsmusiceren instrumentaal klassiek 

Ruth De Moor - ruthdemoor@hotmail.com

piano - groepsmusiceren instrumentaal klassiek 

Marleen Dupont - mdupontje@gmail.com

Vioolinitiatie

Benedikte Durantbdurant.academiewemmel@gmail.com

piano - groepsmusiceren instrumentaal klassiek - pianoinitiatie

Hans François - hansfrancois@msn.com

piano

Marijn Geerts - marijn.geerts@icloud.com

slagwerk

Griet Goossensgriet.goossens07@gmail.com

dwarsfluit - piccolo - altfluit - groepsmusiceren instrumentaal klassiek - pedagogische coördinatie - MCV - muziekinitiatie

Sophie Herssens - sofieherssens@gmail.com

cello - groepsmusiceren instrumentaal klassiek 

Bea Kockaert

piano

Tomazs Konieczny - tjmkonieczny@gmail.com

pianobegeleiding

Eline Leysenelineleysen@gmail.com

piano - groepsmusiceren vocaal klassiek 

Akiko Nishihara - akikotopiano@gmail.com

piano

Greet Theuns - greet.theuns@hotmail.com

zang - groepsmusiceren vocaal klassiek 

Vincent Van Audenhove - vincent_va_87@hotmail.com

piano - pianoinitiatie

Bene Vandendriessche - bene.vandendriessche@telenet.be - 0497 793 414

MCV 2de graad

Tom Van Der Schueren - tomvanderschueren@gmail.com

piano - begeleidingspraktijk

Sofie Vanherle - sofie.vanherle@gmail.com

klavecimbel - piano