Leerkrachten klassieke muziek

Johan Amerijckx - johan@dcln.be

klarinet - samenspel - instrumentaal ensemble

Ieva Baltmiskyte - ieva-b@hotmail.com

gitaar - gitaarinitiatie 

Myriam Bogaertsmyriambogaerts@fulladsl.be

gitaar - samenspel - instrumentaal ensemble

Lieselotte Cortoos - lieselotte_cortoos@hotmail.com

piano - samenspel - instrumentaal ensemble - begeleidingspraktijk

Boudewijn Cox - boudewijncox@fulladsl.be

gitaar - samenspel - instrumentaal ensemble - AMT - MT

Peter Cverle - petercverle@gmail.com

saxofoon - samenspel

Pieter Decolvenaer - pieter.decolvenaer@gmail.com

viool - samenspel

Benedikte Durantbdurant.academiewemmel@gmail.com

piano - samenspel - instrumentaal ensemble - pianoinitiatie

Hans François - hansfrancois@msn.com

piano

Marijn Geerts - marijn.geerts@icloud.com

slagwerk

Griet Goossensgriet.goossens07@gmail.com

dwarsfluit - piccolo - altfluit - samenspel - pedagogische coördinatie - AMV - muziekinitiatie

Sophie Herssens - sofieherssens@gmail.com

cello - samenspel - instrumentaal ensemble

Laura Kennis - laura_kennis@yahoo.com

AMC - vioolinitiatie - muziekgeschiedenis

Bea Kockaert

piano

Tomazs Konieczny - tjmkonieczny@gmail.com

pianobegeleiding - piano

Eline Leysenelineleysen@gmail.com

piano - samenspel - pianoinitiatie - koor

Lieselot Pieters - lieselotpieters@gmail.com

piano - pianoinitiatie

Greet Theuns - greet.theuns@hotmail.com

zang - stemvorming - koor - vocaal ensemble

Vincent Van Audenhove - vincent_va_87@hotmail.com

piano - pianoinitiatie

Bene Vandendriessche - bene.vandendriessche@telenet.be - 0497 793 414

AMV- AMC - muziekinitiatie

Heidi Vanderschrick - heidi.vds@skynet.be

piano

Sofie Vanherle - sofie.vanherle@gmail.com

klavecimbel - piano